از بلاک درآوردن افراد در تلگرام

0
از بلاک درآوردن افراد در تلگرام

از بلاک درآوردن افراد در تلگرام

یکی از قابلیت‌های رایج و مفید اکثر پیام‌رسان‌ها، امکان بلاک کردن افراد است، به این صورت که شما با بلاک کردن فرد، دسترسی او به پروفایل خود را قطع می‌کنید، وقتی فردی توسط شما در تلگرام بلاک می‌شود، دیگر نمی‌تواند برای شما هیچ پیغامی ارسال کند و تمامی پیام‌های او به‌صورت خودکار اسپم می‌شوند، برای اینکه متوجه شوید که آیا توسط فردی در تلگرام بلاک شده‌اید می‌توانید به نوار بالایی محیط چت او نگاه کنید اگر در این قسمت به‌جای دیدن واژه‌های last seen recently و یا آخرین بازدید او با واژه‌ی last seen a long time ago مواجه شدید می‌توانید این برداشت را داشته باشید که توسط فرد موردنظر بلاک شده‌اید، بلاک شدن برخلاف ریپورت به دلایل شخصی برمی‌گردد و شما نمی‌توانید با انجام دستور عمل خاصی خود را از بلاک خارج کنید، تنها راه برای خارج شدن از بلاک این است که شما از فرد موردنظر بخواهید که شمارا آن بلاک کند. یا اینکه می‌توانید با شماره‌ی جدیدی در تلگرام ثبت‌نام کنید و به پروفایل شخص موردنظر دسترسی داشته باشید.

آموزش از بلاک درآوردن افراد در تلگرام:

اگر شما کسی را در تلگرام بلاک کرده‌اید با استفاده از آموزش زیر می‌توانید او را از بلاک خارج کنید.
۱) ابتدا وارد قسمت Settings تلگرام خود شوید.
۲) در قسمت Settings به بخش Privacy and Security مراجعه کنید.
۳) بر روی Blocked Users کلیک کرده و کاربری را که می‌خواهید از بلاک دربیاورید انتخاب کنید.
۴) حال شما به پروفایل او هدایت می‌شوید، بر روی آیکون سه‌نقطه‌ی موجود در بالای پروفایل کاربر کلیک کرده و گزینه‌ی Unblock را انتخاب کنید.
۵) کاربر موردنظر با موفقیت از لیست سیاه یا بلاک شما خارج شد، حالا شما می‌توانید با کاربر موردنظر به گفتگو و چت بپردازید.

اگر در هنگام انجام مراحل بالا به مشکل برخورد کردید و یا اینکه نیاز به راهنمایی بیشتری دارید، با متخصصان سیسبان تماس بگیرید تا به شما مشاوره بدهند.

شماره تماس: ۱۴۶۱ ۹۰۷ ۹۰۹

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here