حل مشکل وصل بودن اینترنت و کار نکردن مرورگر

0
حل مشکل وصل بودن اینترنت و کار نکردن مرورگر

حل مشکل وصل بودن اینترنت و کار نکردن مرورگر

بسیاری از مواقع برای کاربران سیستم‌عامل ویندوز پیش می‌آید که هنگام تعویض ویندوز خود یا به‌صورت کاملاً اتفاقی مرورگر آن‌ها از کار می‌افتد، این مشکل هیچ ارتباطی با قطعی اینترنت ندارد، در مواقعی که این مشکل پیش می‌آید، کانکشن اینترنت شما در حالت عادی قرار دارد و نرم‌افزارهای پیام‌رسان همانند تلگرام به‌خوبی کار می‌کنند، اما مرورگرهای شما هیچ پاسخی در قبال جستجوی شما نشان نمی‌دهند و ارور Time out یا no connection می‌دهند. این مشکل به دلیل استفاده‌ی ویندوز از پراکسی رخ می‌دهد، سیستم‌عامل ویندوز برخی مواقع به‌صورت خودکار یک پراکسی برای شما فعال می‌کند که باعث می‌شود دسترسی شما از طریق مرورگرها به اینترنت دچار مشکل شود، برای برای حل مشکل وصل بودن اینترنت و کار نکردن مرورگر یک‌راه حل ساده وجود دارد که در ادامه آن را بررسی می کنیم.

دلایل به وجود آمدن این مشکل:
۱) نصب تازه‌ی ویندوز
۲) استفاده‌ی بیش‌ازحد از VPN و نرم‌افزارهای عبور از تحریم
۳) دسترسی دادن به مرورگر اینترنت اکسپلورر برای تغییر تنظیمات اینترنت شما

برای حل مشکل وصل بودن اینترنت و کار نکردن مرورگر یک‌راه حل ساده وجود دارد، بر روی Start کلیک کرده و در قسمت سرچ واژه‌ی internet option را تایپ کرده و کلید اینتر را فشار دهید. در تب بازشده به سربرگ Connections رفته و بر روی گزینه‌ی LAN Setting واقع در پایین برگه کلیک کنید، در صفحه‌ی بازشده سه گزینه وجود دارد که می‌توانید تیک‌های آن‌ها را فعال کنید، در این صفحه هیچ‌کدام از تیک‌های نام‌برده شده نباید فعال باشند و تمامی آن‌ها باید در حالت غیر انتخاب یا خاموش قرار بگیرند. در زیر تمامی مراحل بالا به‌صورت کامل با و استفاده از تصاویر مشخص‌شده است.

حل مشکل وصل بودن اینترنت و کار نکردن مرورگر

حل مشکل وصل بودن اینترنت و کار نکردن مرورگر

اگر همچنان برای اتصال به اینترنت با استفاده از مرورگر مشکل‌دارید، با متخصصان سیسبان تماس حاصل فرمایید تا شمارا در حل مشکل وصل بودن اینترنت و کار نکردن مرورگر راهنمایی کنند.

شماره تماس: ۱۴۶۱ ۹۰۷ ۹۰۹

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here