آموزش غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام

0
آموزش غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام

آموزش غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام

یکی از قابلیت‌های جالب شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام که می‌تواند به کاربرها کمک شایانی کند، امکان غیرفعال کردن اکانت به‌صورت موقت است، به این صورت که شما می‌توانید پروفایل خود را تا هرزمانی که بخواهید غیرفعال کنید. این قابلیت زمانی به کار می‌آید که شما از اکانت خود خسته شده‌اید اما دوست ندارید با پاک کردن آن تمامی دنبال کنندگان خود را از دست بدهید. با غیرفعال کردن اکانت تمامی پست‌ها و کامنت های شما به‌صورت موقت پنهان می‌شوند و دیگر هیچ‌کس به هیچ نحوی نمی‌تواند به اکانت شما دسترسی داشته باشد. تمامی پست‌ها و کامنت های شما پنهان باقی خواهند ماند تا زمانی که شما دوباره اکانت خود را فعال کنید.
شما نمی‌توانید پروفایل خود را از طریق اپلیکیشن اینستاگرام غیرفعال کنید و برای انجام این کار حتماً باید از طریق مرورگر گوشی یا رایانه شخصی اقدام کنید.

آموزش غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام:

۱) ابتدا با استفاده از مروگر خود به وب‌سایت instagram.com مراجعه کنید.

۲) در قسمت پایین صفحه بر روی Have an account? Log in کلیک کرده و در صفحه‌ی بازشده نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید تا وارد حساب کاربری خود شوید.

۳) از قسمت بالا بر روی آیکون آدمک نیمه‌تنه کلیک کرده تا به صفحه‌ی پروفایل خود هدایت شوید.

۴) در این قسمت بر روی دکمه‌ی Edit Profile کلیک کنید.

۵) در صفحه‌ی بازشده و در سربرگ ابتدایی در پایینی‌ترین قسمت آن گزینه‌ای به نام Temporarily disable my account وجود دارد بر روی آن کلیک کنید.

۶) در صفحه‌ی بازشده از شما می‌خواهد که دلیل خود را برای غیرفعال کردن اکانت بگویید، یکی از گزینه‌های موجود را انتخاب کرده و با تایپ دوباره‌ی رمز اکانت خود بر روی Temporarily Disable Account کلیک کنید.

۷) حال اکانت شما به‌صورت کامل غیرفعال شد و دیگر هیچ‌کس نمی‌تواند به اکانت شما دسترسی داشته باشد، برای فعال‌سازی دوباره‌ی اکانت تمامی مراحل بالا را تکرار کنید.

اگر در هنگام غیرفعال کردن اکانت خود به ارور ناشناخته و خاصی برخورد کردید و یا اینکه نیاز به راهنمایی بیشتری دارید با کارشناسان سیسبان تماس حاصل فرمایید تا شمارا راهنمایی کنند.

شماره تماس: ۱۴۶۱ ۹۰۷ ۹۰۹

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here