آموزش ساخت Apple ID

0
آموزش ساخت Apple ID

آموزش ساخت Apple ID

تقریباً تمامی کاربران گجت های هوشمند کمپانی اپل برای استفاده از تمامی امکانات وسیله‌ی خود و همچنین دسترسی به سرویس‌های این شرکت همانند iTunes و iCloud باید اقدام به ایجاد Apple ID کنند، تفاوتی ندارد شما دارای یک مک بوک اپل یا یک گوشی آیفون باشید، شما برای استفاده از خدمات اپل باید اقدام به ایجاد Apple ID کنید، درگذشته به دلیل تحریم بودن کشور ما توسط آمریکا، ساخت و دسترسی به Apple ID بسیار دشوار بود و کاربران برای ساخت اکانت خود باید از نرم‌افزارهای گذر از تحریم و تغییر آی پی استفاده می‌کردند، اما خوشبختانه هم‌اکنون ساخت Apple ID بسیار راحت شده و شما می‌توانید به‌راحتی با آموزش ساخت Apple ID اقدام به ایجاد Apple ID کنید.

در ادامه آموزش ساخت Apple ID را به زبانی بسیار ساده برای شما شرح خواهیم داد تا شما بتوانید به‌راحتی و بدون نیاز به پرداخت هزینه اکانت خود را ایجاد کنید.

در ابتدا به سایت appleid.apple.com مراجعه کرده و از منوی بالابر روی Create Your Apple ID کلیک کنید، صفحه‌ای همانند عکس زیر برای شما نمایان می‌شود که اطلاعات شما را را می‌خواهد در دو فیلد اول که در کنار هم قرارگرفته‌اند، نام و نام خانوادگی‌ خود را وارد کنید، کشور به‌صورت پیش‌فرض بر روی آمریکا قرار دارد آن را تغییر ندهید و در فیلد زیر آن تاریخ تولد خود را به‌دقت وارد کنید، توجه داشته باشید که اپل بعدها برای ورود به اکانت یا احراز هویت تاریخ تولد را از شما می‌پرسد پس در واردکردن آن دقت نمایید! در قسمت بعد یک ایمیل معتبر وارد کرده و سپس رمز عبوری برای خود تعیین کنید، رمز عبور شما باید دارای حداقل ۸ حرف و دارای حداقل یک حرف بزرگ و یک عدد باشد. در قسمت بعد سه سؤال امنیتی برای شما در نظر گرفته‌شده است که سؤال‌ها و پاسخ‌های آن‌ها توسط شما انتخاب می‌شود، همانند فیلد تاریخ تولد برای این سؤال‌ها نیز ارزش بسیار زیادی قائل شوید و با دقت تمام آن‌ها را انتخاب کنید، زیرا شما در هر بار ورود به اکانت خود حداقل باید دو عدد از این سؤال‌ها را پاسخ دهید.

آموزش ساخت Apple ID

پس از واردکردن تمامی اطلاعات موردنیاز به سؤال امنیتی پاسخ داده و بر روی Continue کلیک کنید. پنجره‌ای باز می‌شود و از شما می‌خواهد که کد ۶ رقمی که به ایمیل شما فرستاده‌شده است را وارد کنید، به ایمیل خود مراجعه کرده و کد را در کادر مربوطه وارد کنید. پس از واردکردن کد و کلیک بر روی دکمه‌ی Continue اکانت شما با موفقیت ایجاد می‌شود، اما این پایان راه نیست، شما فعلاً تنها موفق به ایجاد اکانت شده‌اید برای استفاده از این اکانت باید اطلاعات محل سکونت و پرداخت خود را نیز وارد کنید. برای واردکردن اطلاعات محل سکونت و پرداخت ابتدا نرم‌افزار iTunes را بر روی کامپیوتر خود دانلود و نصب کنید، پس از پایان مراحل نصب و اجرای برنامه از سربرگ Account بر روی Sign in کلیک کنید، صفحه‌ای همانند عکس زیر برای شما باز می‌شود که از شما نام کاربری و پسورد را می‌خواهد در فیلد اول آدرس ایمیل و در فیلد دوم رمزی که برای اکانت خود انتخاب کرده بودید را وارد کنید.

آموزش ساخت Apple ID

در مرحله‌ی بعد پیغامی برای شما نمایش داده می‌شود که به شما می‌گوید اکانت شما برای استفاده از iTunes آماده نیست، بر روی دکمه‌ی Review کلیک کنید تا به مرحله‌ی بعد بروید، در مرحله‌ی بعد دو فیلد وجود دارد که به‌صورت خودکار پرشده‌اند تنها کاری که باید در این مرحله انجام دهید فعال کردن تیک قوانین اپل و کلیک کردن بر روی گزینه‌ی Continue است، در مرحله‌ی بعد از قسمت Title بر اساس جنسیت خود یکی از گزینه‌های موجود را انتخاب کرده، به دیگر گزینه‌ها دست نزنید و بر روی Continue کلیک کنید در این مرحله اطلاعات خود را همانند عکس زیر پرکنید، می‌توانید از سایت fakeaddressgenerator نیز برای ایجاد هویت غیرواقعی استفاده کنید، فقط در قسمت نام و نام خانوادگی از اطلاعات واقعی خود که در زمان ثبت‌نام وارد کرده بودید استفاده کنید، سپس بر روی Continue کلیک کنید تا ساخت اکانت شما به پایان برسد. هم‌اکنون اکانت شما فعال‌شده و می‌توانید با آن از تمام سرویس‌های اپل استفاده کنید.

آموزش ساخت Apple ID

در صورت نیاز می توانید از هویت های جعلی زیر نیز استفاده کنید.

Street: ۳۴۶۲ Coleman Avenue

City: San Diego

State: CA-California

Zip Code: ۹۲۱۱۱

Phone Number: ۷۶۰-۸۲۲-۳۷۲۰


Street: 1810 Jarvisville Road

City: Westbury

State: NY-New York

Zip Code: 11590

Phone Number: 516-984-4937

اگر آموزش ساخت Apple ID نتوانست درست شما را راهنمایی کند و یا در حین ثبت نام با ارور خاصی برخورد کردید با کارشناسان سیسبان تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

شماره تماس: ۱۴۶۱ ۹۰۷ ۹۰۹

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here