آموزش ساخت اکانت اینستاگرام

0

آموزش ساخت اکانت اینستاگرام

اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی است که کاربران بسیار زیادی در سرتاسر جهان دارد، این شبکه‌ی اجتماعی که کار خود را از سال ۲۰۱۰ شروع کرده، در طی چند سال اخیر موفق شده جایگاه بسیار مناسبی را در میان کاربران پیدا کند و تبدیل به پراستفاده‌ترین شبکه‌ی اجتماعی جهان شود، طبق آخرین آمار منتشرشده اینستاگرام بیش از ۲۰۰ میلیون کاربر فعال دارد. مهم‌ترین ویژگی اینستاگرام نسبت به دیگر شبکه‌های اجتماعی قابلیت به اشتراک‌گذاری عکس و فیلم به‌صورت گسترده در آن است، به‌طوری‌که سازندگان این شبکه‌ی اجتماعی قابلیت‌های فراوانی را برای به اشتراک‌گذاری فایل‌های تصویری به اپلیکیشن خود اضافه کرده‌اند. این شبکه‌ی اجتماعی محبوب در کشور ما نیز کاربران زیادی دارد و مردم به‌صورت گسترده از آن استفاده می‌کنند.

ویژگی‌های اینستاگرام:

  1. امکان به اشتراک‌گذاری فیلم و عکس
  2. دارا بودن بیش از ۲۰۰ میلیون کاربر فعال
  3. امکان به اشتراک‌گذاری فیلم با مدت‌زمان ۱ دقیقه
  4. قابلیت‌های جالب و منحصربه‌فرد همانند استوری، لایو و…
  5. امنیت، سرعت و پایداری بالا

یکی از قابلیت‌هایی که به‌تازگی به اپلیکیشن اینستاگرام اضافه‌شده، قابلیت ساخت و مدیریت کردن چند اکانت به‌صورت هم‌زمان است، به این صورت که شما می‌توانید با یک Swap ساده به‌تمامی اکانت های خود در یک گوشی دسترسی داشته باشید.

آموزش ساخت اکانت اینستاگرام:

۱) اگر شما هم‌اکنون دارای یک اکانت بر روی اینستاگرام هستید و می‌خواهید که یک اکانت جدید برای خود ایجاد کنید، ابتدا به صفحه‌ی پروفایل خود رفته و از منوی بالایی بر روی سه‌نقطه‌ی عمودی کلیک کرده و از قسمت بعد بر روی Add Account کلیک کنید. اگر دارای هیچ اکانتی نیستید، ابتدا اپلیکیشن اینستاگرام را دانلود و نصب‌کرده و سپس آن را بازکنید.
۲) پس از باز کردن اپلیکیشن اینستاگرام به صفحه‌ای همانند عکس زیر روبه‌رو می‌شوید بر روی گزینه‌ی آخر یعنی Don’t have a account Sign up کلیک کنید.

آموزش ساخت اکانت اینستاگرام

۳) در صفحه بعد شماره تلفن همراه شمارا می‌خواهد، آن را وارد کرده و به مرحله‌ی بعد بروید.(می‌توانید به‌جای شماره‌ی تلفن از آدرس ایمیل نیز استفاده کنید)

آموزش ساخت اکانت اینستاگرام

۴) در مرحله‌ی بعد کدی به تلفن همراه شما فرستاده می‌شود، کد را در کادر مربوطه وارد کنید و به مرحله‌ی بعد بروید.
۵) در این مرحله از شما می‌خواهد که نام و رمز خود را وارد کنید. پس از واردکردن آن‌ها به مرحله‌ی بعد بروید.

آموزش ساخت اکانت اینستاگرام

۶) در این قسمت اگر شما به گوشی یا اینستاگرام خود ایمیل داده باشید، نام کاربری شما به‌صورت خودکار ایجاد خواهد شد، برای تغییر آن بر روی Change username کلیک کنید.

آموزش ساخت اکانت اینستاگرام

۷) توجه داشته باشید که نام کاربری شما منحصربه‌فرد است و نمی‌تواند تکراری باشد، پس از انتخاب کردن نام کاربری جدید بر روی Next کلیک کنید.

آموزش ساخت اکانت اینستاگرام

۸) پس از چند لحظه اکانت شما با موفقیت ایجاد می‌شود. (در صورت مشاهده‌ی هر پیام دیگری آن را Skip کنید.)

اگر به هر دلیلی تصمیم به غیرفعال سازی اکانت اینستاگرام یا حذف آن گرفتید می‌توانید از آموزش‌های مربوطه استفاده کنید.

برای طی کردن ساده و سریع‌تر مراحل بالا با کارشناسان سیسبان تماس حاصل فرمایید تا شمارا راهنمایی کنند.

شماره تماس: ۱۴۶۱ ۹۰۷ ۹۰۹

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here