آموزش نصب کرک

0
آموزش نصب کرک

آموزش نصب کرک

یکی از مشکلاتی که کاربران ایرانی کامپیوتر با آن دست‌وپنجه نرم می‌کنند عدم عرضه‌ی نسخه‌ی رسمی نرم‌افزارها و بازی‌های رایانه‌ای در کشور است، این مشکل باعث شده که کاربران ایرانی رایانه، برای استفاده از نرم‌افزارها و بازی‌های موردنیاز خود رو به نسخه‌های کرک شده و غیررسمی بیاورند. علاوه بر عدم عرضه‌ی نسخه‌های رسمی در ایران، قیمت بالای نرم‌افزارهای عرضه‌شده نیز باعث شده که کاربران ایرانی علاقه‌ای به استفاده از نسخه‌های رسمی نرم‌افزارها نداشته باشند، اگرچه سیسبان به‌تمامی کاربران خود پیشنهاد می‌کند که حتماً از نسخه‌ی اصلی و قانونی نرم‌افزارها استفاده کنند.

مزایای استفاده از نسخه‌ی رسمی و خریداری‌شده:

  • پشتیبانی شرکت سازنده از محصول شما
  • نصب بدون دردسر نرم‌افزار موردنظر
  • ارائه‌ی تمامی پیش‌نیازها توسط شرکت سازنده
  • عدم نگرانی از غیرفعال شدن نرم‌افزار

مزایای استفاده از نسخه‌ی کرک شده:

  • رایگان بودن نرم‌افزار
  • دسترسی ساده‌تر ایران

نرم‌افزارها معمولاً به دو صورت فعال‌سازی می‌شوند یا با استفاده از keygen یا کرک در ادامه‌ی مطلب آموزش فعال‌سازی با هرکدام از آن‌ها را به شما خواهیم آموخت.

فعال‌سازی با استفاده از keygen:

اکثر نرم‌افزارها با یک کد که از طرف شرکت سازنده به شما داده می‌شوند قابل فعال‌سازی هستند، کار keygen این است که این کدها را به‌صورت خودکار تولید می‌کند، شما هنگامی‌که یک نرم‌افزار را دانلود می‌کنید به همراه فایل نصبی آن‌یک فایل keygen نیز وجود دارد، نرم‌افزار را نصب‌کرده و وارد آن شوید، پس از وارد شدن به نرم‌افزار با پیغامی روبه‌رو خواهید شد که از شما می‌خواهد کد فعال‌سازی را وارد کنید، در این زمان شما keygen را بازکرده و کد تولیدشده توسط آن را در پنجره‌ی مربوطه وارد کنید. پس از چند لحظه نرم‌افزار به‌صورت کامل برای شما فعال‌سازی می‌شود.

برخی از keygen ها هستند که عمل فعال‌سازی را به‌صورت خودکار انجام می‌دهند همانند keygen محصولات Adobe، شما برای استفاده از این keygen ها تنها کاری که باید انجام دهید این است که keygen را بازکرده و بر روی Patch کلیک کنید.

آموزش نصب کرک

فعال‌سازی با استفاده از کرک:

برخلاف keygen ها که اکثراً در نرم‌افزارها مورداستفاده قرار می‌گرفتند، کرک‌ها بیشتر در بازی‌های رایانه‌ای کاربرد دارند، البته نرم‌افزارهای زیادی نیز وجود دارد که برای فعال‌سازی آن‌ها باید از کرک استفاده کنید، برای کرک کردن یک بازی یا نرم‌افزار به پوشه‌ی دانلود شده و یا سی دی که خریداری کردید وارد شوید و به دنبال پوشه‌ای بانام Crack بگردید، پس از پیدا کردن پوشه، محتویات آن را کپی کرده و آن‌ها را در محل نصب برنامه Past کنید، برای پیدا کردن محل نصب برنامه یا بازی بر روی آیکون آن‌که بر روی دسکتاپ موجود است، کلیک راست کرده و گزینه‌ی Open file location را بزنید.

با استفاده از آموزش بالا به‌راحتی می‌توانید هر نرم‌افزار یا بازی را که خواستید به‌راحتی فعال‌سازی کنید، اگر در هنگام انجام مراحل بالا به مشکل برخورد کردید با کارشناسان سیسبان تماس بگیرید تا شمارا راهنمایی کنند.

شماره تماس: ۱۴۶۱ ۹۰۷ ۹۰۹

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here